Dalekosiężni - zapraszamy

 Na spotkania w ramach cyklu Za Horyzont Domu zaprasza Centrum Sztuki Mościce. Dalekosiężni – letnie spotkania podróżników to filmy, muzyka i opowieści o najdalszych, egzotycznych zakątkach świata, które poznawać będzie można przez trzy dni, od 9 do 11 czerwca. Na pierwszy dzień imprezy mamy dla internautów bezpłatne zaproszenia.

 

Od 9 do 11 czerwca w Centrum Sztuki Mościce trwać będzie impreza Dalekosiężni – letnie spotkania podróżników, organizowana w ramach cyklu Za Horyzont Domu.

Na trzydniowe spotkania złożą się filmy, koncert, warsztaty, a przede wszystkim opowieści o odkrywaniu nieznanego świata i pokonywaniu własnych słabości. Gośćmi imprezy będą m.in. Magdalena Łączak, wybitna biegaczka górska, zajmująca pierwsze miejsca w ultramaratonach górskich, Anna Knapik, eksploratorka świata i rzeczywistości wokół niej w ponad 50 odwiedzonych krajach, Andrzej Meller, który poza Polską spędził ponad 10 lat, a swoje wędrówki rozpoczął od Syberii i rosyjskiego Dalekiego Wschodu, Wojciech Dąbrowski, weteran światowych szlaków, Dominik Szmajda, specjalista od Afryki i Tomasza Jakimiuk, autostopowicz z Chin.

Zespół Dom o Zielonych Progach okrasi muzycznie drugi dzień imprezy, podczas którego pojawi się też namiotowe miasteczko, a w nim warsztaty i konkursy z nagrodami.

Karnet na całe wydarzenie kosztuje 40 złotych. Bilety na poszczególne dni odpowiednio 15, 20 i 15 złotych, bilet na sam koncert – pięć złotych. Sprzedaż prowadzi kasa CSM, można także skorzystać z zakupu on-line.

Dla naszych czytelników mamy dwa bezpłatne dwuosobowe zaproszenia na inaugurację spotkań, 9 czerwca. Otrzymają je te osoby,które jako pierwsze prześlą na adres redakcja@tarnowskieinfo.pl maila z hasłem „Dalekosiężni” i numerem swojego telefonu.

Życzymy powodzenia.

08.06.2017
Twój komentarz:
Ankieta
| | | |