Seria trwa

Mimo kłopotów organizacyjny i finansowych w klubie, kolejną wygraną zanotowali piłkarze tarnowskiej Unii. Tym razem tarnowianie zwyciężyli w Suchedniowie w spotkaniu z Orliczem 4:1. Unia awansowała na drugie miejsce w tabeli, w kolejnym spotkaniu zmierzy się z Górnikiem Wieliczka.

Trzy punkty przywieźli z wyjazdu do Suchedniowa piłkarze Unii Tarnów. Tarnowianie pokonali Orlicza 4:1, mimo że początek meczu nie zapowiadał tak efektownej wygranej. W 7 minucie z odległości 20 metrów uderzał Wilk, piłka odbiła się od jednego z zawodników Unii, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. Później jednak bramki zdobywali już wyłącznie tarnowianie. Sześć minut po utracie gola, nie załamani na szczęście pechową stratą piłkarze Unii doprowadzili do wyrównania - bramkarza Orlicza pokonał Drozdowicz. Jeszce przed przerwą tarnowianie wyszli na prowadzenie. Tym razem Radliński wykorzystał długi wykop bramkarza, wyszedł na czystą pozycję i trafił do siatki.
Po przerwie piłkarze Unii zagrali jeszcze bardziej efektownie i efektywnie. W 55 minucie indywidualną akcję przeprowadził Bomba, minął kilku obrońców, wreszcie został sfaulowany. Rzut wolny z odległości 20 metrów wykonywał Kucharzyk i zrobił to na tyle skutecznie, że gospodarze znowu wyciągać musieli piłkę z siatki. Kilka minut później Witek zdobył kolejnego gola i w ten sposób 20 minut drugiej połowy rozstrzygnęło o losach zwycięstwa.
Po tej wygranej Unia zajmuje w tabeli drugie miejsce, wyprzedzając właśnie zespół z Suchedniowa. W następnej kolejce przeciwnikiem Unii na stadionie w Mościcach będzie drużyna Górnika Wieliczka.

Orlicz Suchedniów – Unia Tarnów 1:4 (1:2)
Bramki: Wilk (7 min.) - Drozdowicz (13 min.), Radliński (35 min.), Kucharzyk (55 min.), Witek (63 min)
Żółte kartki: Hajduk, Jaworek – Łapuszek, Saratowicz, Bomba
Unia: Lisak – Pawlak, Bartkowski, Łapuszek, Kucharzyk (72 min. Rodak), Kazik, Ocłoń (78 min. Bogacz), Bomba, Witek, Radliński (70 min. Nytko), Drozdowicz (63 min. Saratowicz)
Sędziował: A. Śliwa (Kielce), widzów 300