Tarnowianie nie dali rady

W rozegranym w Krakowie spotkaniu sparingowym z zespołem Kolejarza Stróże trzecioligowi piłkarze Unii Tarnów doznali porażki 1:5. Bramkę dla Unii zdobył w końcówce meczu Piotr Drozdowicz, przy stanie 0:5.Kolejny mecz sparingowy zaplanowano na 11 lutego, a przeciwnikiem tarnowian ma być drużyna BKS Bochnia.

Na boisku Cracovii przygotowujący się do rozgrywek ligowych piłkarze Unii rozegrali kolejny pojedynek sparingowy. Tym razem tarnowianie nie sprostali grającej o klasę wyżej ekipie Kolejarza Stróże, gładko przegrywając 1:5. Do przerwy wynik brzmiał zaledwie 0:1 po bramce Basty, w drugiej połowie piłkarze ze Stróż w ciągu kilku minut zdobyli trzy kolejne gole, a od 75 minuty wynika brzmiał 0:5. W końcówce spotkania honorową bramkę dla tarnowian zdobył Piotr Drozdowicz. Unia mogła osiągnąć w Krakowie korzystniejszy rezultat, ale piłkarze z Mościc nie wykorzystali kilku bardzo dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek.

Następny pojedynek sparingowy tarnowian zaplanowany jest już na 11 lutego, a rywalem piłkarzy z Mościc będzie tym razem BKS Bochnia.
W meczu sparingowym uczestniczyli: Maj, Mikołajczyk, Niewola, Jędrusiak, Pietrucha, Rodak, Kubik, Szczytyński, Witek, Biel, Saratowicz, Lisak, Pawlak, P. Popiela, Sobyra, Lądwik, Fryś, Ocłoń, Węgrzyn, Drozodwicz.