Dobry mecz Bruk- Betu

Przygotowujący się do wiosennej rundy rozgrywek ligowych piłkarze Bruk – Betu Nieciecza rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem niecieczanie pokonali wyżej notowaną Nidę Pińczów 3:1. Mecz odbył się w Skotnikach na boisku ze sztuczną murawą.

Trwają pojedynki sparingowe drużyn przygotowujących się do wiosennej rundy rozgrywek w piłce nożnej. Liderujący w małopolskiej grupie III ligi piłkarze Bruk – Betu Nieciecza zmierzyli się w Skotnikach, na sztucznej murawie z grająca o klasę wyżej Nidą Pińczów. Niecieczanie zagrali bez respektu dla wyżej notowanego rywala i zakończyli sparingowy mecz wygraną 3:1 (1:1). Prowadzenie zdobyli piłkarze z Pińczowa w 17 minucie z rzutu karnego, ale później bramki strzelali już piłkarze Bruk – Betu. Jeszcze przed przerwą wyrównał Tomasz Metz, w drugiej połowie kolejne gole zdobyli Krzysztof Krauze i Piotr Fijał.
Był to czwarty pojedynek kontrolny piłkarzy z Niecieczy. Bilans sparingów jest korzystny dla Bruk – Betu. Poza porażką z zespołem Cracovii trzy pojedynki niecieczenie rozstrzygnęli na swoją korzyść. Pierwszy pojedynek ligowy Bruk – Bet rozegra na wyjeździe z Czarnymi Połaniec.
W meczu sparingowym uczestniczyli: Bomba, Krupa (60 min. Ł. Skowron), Kleinschmidt, Cielczyk (60 min. Wójcik), Marzec (60 min. Kędzior), Metz (46 min. Gwiaździński), Dzierżanowski (46 min. Budzyński), Kot (60 min. Krauze), Smółka (60 min. Fijał), Ryguła (60 min. Wolański).