Liga futsalu – wysoka wygrana lidera

Po czterech kolejkach samodzielnym liderem Tarnowskiej Ligi Futsalu została drużyna Tad-Bud/Seat Team, która efektownie, różnicą 10 bramek zwyciężyła Armet Wietrzychowice. Tymczasem aspirujący również do fotela lidera piłkarze Gawro stracili pierwsze punkty, remisując z Westovią Okna Pawłowski 1:1.

Czwarta kolejka spotkań Tarnowskiej Ligi Futsalu rozegrana 9 lutego wyłoniła wreszcie samodzielnego lidera tabeli. Została nim ekipa Tad-Bud/Seat Team, po wygranej z Armetem Wietrzychowice 11:1. Najwięcej bramek dla zwycięzców zdobył Paweł Konieczny, a gracze z Wietrzychowic dość szczęśliwie uratowali honor, kiedy Mateusz Koziński trafił do bramki w wyniku rykoszetu.

Mający również komplet punktów po trzech kolejkach zespół Gawro stracił natomiast pierwsze punkty po remisie z Westovią Okna Pawłowski 1:1. W efekcie tego remisu na drugie miejsce w tabeli awansował Inter-Gaz, po zwycięstwie 3:1 nad Rock N` Roll/Redruk. Inter – Gaz jest kolejną w lidze drużyną bez porażki, podobnie jak Luxtorpeda Soki Pysio, która tym razem zremisowała po zaciętym spotkaniu, w którym obydwa zespoły na przemian wychodziły na prowadzenie i odrabiały straty z drużyną PRO-FIS. Pierwsze punkty zdobył beniaminek Czakram, po trudnym, wygranym 2:0, meczu z AZS PWSZ. Bohaterem spotkania został Marcin Furmański, strzelając obydwa gole. Z kolei najlepszym zawodnikiem spotkania EXPERT Roczniak - Car Service był bramkarz Tomasz Libera, który tym razem popisywał się skuteczną grą w polu i zdobył dla swojego zespołu dwie bramki, w tym decydującą o pierwszej w tym sezonie wygranej „ekspertów”.
11.02.2009
Twój komentarz:
Ankieta