Medal w ringu

Dariusz Sęk reprezentujący Pałac Młodzieży Tarnów został wicemistrzem Polski seniorów w boksie podczas 80 Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranych w Pniewach. W finale kategorii wagowej 75 kilogramów tarnowianin przegrał z Robertem Świerzbińskim z Białegostoku. .

159 zawodników z 43 klubów uczestniczyło w jubileuszowych, 80 Indywidualnych Mistrzostwach Polski seniorów w boksie, rozegranych w dniach 4 – 8 marca w Pniewach. Srebrny medal mistrzostw wywalczył w tym turnieju zawodnik Pałacu Młodzieży Tarnów Dariusz Sęk. Tarnowian, walczący w najliczniej obsadzonej kategorii 75 kilogramów, w której wystartowało 26 zawodników w drodze do finału odniósł cztery wysokie, przekonywujące zwycięstwa, w ostatniej walce uległ jednak 13:18 Robertowi Świerzbińskiemu z Hetmana Białystok. Mimo tej porażki bokser PM odniósł największy sukces w Mistrzostwach Polski w swojej karierze. Przed rokiem Dariusz Sęk wywalczył na tej imprezie brązowy medal.