Sparingi trzecioligowców

Kolejne mecze sparingowe rozgrywają drużyny III ligi. W miniony weekend zwycięstwa w towarzyskich spotkaniach odnieśli piłkarze Bruk – Betu Nieciecza, Unii Tarnów i BKS Bochnia.

Ostatnie mecze sparingowe przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych rozgrywają drużyny III ligi. Piłkarze Bruk – Betu Nieciecza zmierzyli się z Wierną Małogoszcz odnosząc pewne zwycięstwo 4:0, po bramkach Prokopa, Smółki, Wolańskiego i Kędziora. Po dobrym początku i zdobyciu prowadzenia już w siódmej minucie, piłkarze z Niecieczy do końca pierwszej połowy grali słabiej, kolejne bramki zdobywając dopiero po przerwie, kiedy trener Jałocha wpuścił na boisko grupę nowych zawodników. Drużyna z Małogoszczy również mogła zdobyć bramkę, jednak raz słupek, a raz poprzeczka ułatwiły Bruk – Betowi utrzymanie czystego konta po stronie strat.

Zwycięstwo – 2:0 - odnieśli również piłkarze tarnowskiej Unii. Tarnowianie po ciekawym i wyrównanym meczu pokonali Wolanię Wola Rzędzińska, po bramkach Rodaka i Frysia. Pierwszy gol padł po kilkunastu minutach gry i błędzie obrońcy, który stracił piłkę we własnym polu karnym. Druga bramkę, w 80 minucie, zdobył Fryś z rzutu karnego po faulu Gąsiora na Cabale.

Zwycięstwo 3:2 odnotował natomiast czwartoligowy BKS Bochnia w pojedynku z Puszczą Niepołomice, zapewniając sobie wygraną tuz przed zakończeniem meczu, po golu Handzlika.