Stracona szansa

Piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odpadli z walki o awans do ekstraklasy. Niecieczanie przegrali na własnym boisku z Kolejarzem Stróże, spadli na piąte miejsce w tabeli i mają cztery punkty straty do lidera. W ostatniej kolejce rozgrywek ligowych drużyna z Niecieczy zmierzy się z Bogdanką.

Czwartej z rzędu porażki doznali piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Tym razem niecieczanie przegrali na własnym boisku z Kolejarzem Stróże 1:2 i definitywnie stracili szansę awansu do ekstraklasy.

Już po sześciu minutach goście prowadzili 1:0, po faulu Barana i rzucie karnym wykorzystanym przez Niane. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Janusza Biskupa w słupek bramki Kolejarza, ale mimo przewagi Termaliki drugą bramkę zdobyli goście. W 32 minucie zespołową akcję wykończył celnym strzałem z bliska Kowalczyk.

Po przerwie gospodarze zaatakowali bardziej zdecydowanie, ale równie jak w pierwszej połowie, mało skutecznie. Honorową bramkę zdobył w końcówce meczu Ceglarz, nie zmieniło to jednak faktu, że zespół z Niecieczy przegrał mecz i walkę o awans.

W ostatniej kolejce Temalika wyjeżdża do Łęcznej na mecz z Bogdanką.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże 1:2 (0:2)

Bramki: Ceglarz (90 min.) - Niane (6 min.), Kowalczyk (32 min.)
Żółte kartki: Baran, Biskup

Termalica Bruk-Bet: Nowak - Kowalski, Czerwiński (74 min. Ceglarz), Baran (10 min. Skołorzyński), Jarecki, Pawlusiński, Piątek, Rybski, Szczoczarz (58 min. Kubowicz), Biskup, Drozdowicz