„Zielony Tarnów” – wybrano najpiękniejsze ogrody i balkony
Rozstrzygnięto konkurs „Zielony Tanów” na najpiękniejszy ogród i balkon. W konkursie wzięło udział 60 uczestników, najwięcej w całej historii konkursu. Ogrody i balkony oceniała specjalna konkursowa komisja. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 7 października w Sali Lustrzanej.
czytaj dalej...
